Самые популярные виды диванов

Самые популярные виды диванов

Дивани вибирають не тільки за зовнішнім виглядом і розмірами. Важливо якість каркаса і механізму трансформації. Виробники пропонують наступні популярні варіанти механізмів трансформації:

— викочування;
— розкладачка;
— акордеон.

Кожен з них має свої переваги і недоліки.

Викатні дивани актуальні в тих приміщеннях, де обмежена простір. У зібраному вигляді такі дивани мають компактні розміри, тому можуть бути встановлені в самих маленьких кімнатах. При розкладанні дивана слід враховувати, що він збільшиться в розмірах, має залишатися місце для висунення.

Висуваючись або викочуючи, диван перетворюється в зручне і просторе спальне місце. Диван викочується з простору всередині конструкції. На рейках, прикріплених до каркасу, встановлені ролики, які дозволяють легко трансформувати диван. Зазвичай в таких конструкціях є короб для постільної білизни.

Недолік у такого механізму один — ролики при викочуванні можуть дряпати покриття для підлоги. Деякі виробники оснащують ролики захисними накладками, що дозволяють м’яко і без пошкоджень використовувати диван.

Дивани типу розкладачка відносяться до бюджетного сегменту. Такий механізм розкладається як гармошка або класична розкладачка. Часу на трансформацію йде трохи більше, ніж при раздвижении викатних диванів, зате такі меблі має просторе спальне місце. Істотний недолік полягає у відсутності короба для білизни. До того ж такі кутові дивани громіздкі, їх не встановиш в маленькому приміщенні.

Дивани, оснащені системою трансформації акордеон, відмінно впишуться в приміщення, де обмежена простір. Такі моделі легко розкладаються і мають велику площу спального місця. Потрібно враховувати, що диван висувається вперед. Потрібно мати запас для трансформації.

Диван розкладається в такий спосіб. За спеціальний важіль потрібно потягнути висувну частину дивана вперед, і зафіксувати положення спального місця. З механізмом легко впораються навіть діти. Такі дивани часто купують в дитячі кімнати.

З недоліків можна назвати великі розміри дивана в розібраному вигляді. Але якщо площа житла дозволяє ставити диван з механізмом акордеон, то цей недолік з лишком компенсується зручністю і комфортом. При покупці потрібно звертати увагу на каркас. Краще, якщо він буде металевим.

Приходьте в офіс фабрики «Диван Київ» за зручними і надійними диванами за адресою м. Київ, пр. Перемоги, 1.

Иллюстрация к статье: Яндекс.Картинки
Самые свежие статьи о строительстве в нашей группе на Одноклассниках

Читайте также

Оставить комментарий

Вы можете использовать HTML тэги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>